БЖД весна 2021 р.

З 19 квітня по 23 квітня 2021 року

проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та тиждень сприяння здоровому способу життя.

З 19 квітня по 23 квітня 2021 р. проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дитини та тижня сприяння здоровому способу життя.

Мета проведення Тижня безпеки дитини — поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Для проведення Тижня безпеки дитини було створено творчу групу, яка розробила план заходів. Так, під час підготовки до проведення Тижня безпеки дитини було проведено такі заходи:

• перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту, безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі, перевірено наявність та стан ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • перевірено стан спортивного та ігрового обладнання;
  • підготовлено сценарій розваги за тематикою безпеки дитини ;
  • оновлено куточок «Безпека дитини» в кожній віковій групі;
  • підготовлено інструкції, пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності, розроблено правила надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасних випадків;
  • розроблені анкети щодо дотримання правил безпеки для батьків та педагогів;
  • перевірено наявність і стан медичного обладнання, перевірено стан ватно-марлевих пов’язок на кожну дитину;
  • перевірено стан пожежного інвентарю, перевірено на цілісність вогнегасники;
  • проведено рейд-перевірку з виконання педагогічними працівниками та дітьми вимог безпеки життєдіяльності.