Наш дитячий садок

Дитячий садок «Дюймовочка» вперше розпочав роботу у 1956 році, та знаходився тоді у будівлі, що належала елеватору. В 1987 році під цей дитячий заклад було реконструйоване приміщення восьмирічної школи. В 2017 році цій будівлі воповнилося 106 років.
Заклад розрахований на 3 групи, в яких перебуває 97 дітей. Малюків обслуговує 23 працівника, серед яких 9 педагогів, в тому числі завідуюча закладу, музичний керівник, керівник гуртка, практичний психолог та інструктор з фізкультури.
В закладі працюють гуртки «Легка англійська» та хореографічний «Веселка».
Пріоритетними напрямками роботи є патріотичне виховання підростаючого покоління, створення необхідних умов для фізичного, психічного та духовного розвитку дітей.