Правила прийому

В ДНЗ "Дюймовочка" зараховуються діти, яким виповнилося 3 роки.
Для зарахування необхідно надати наступні документи:

1. Заява (орігінал в селищну раду, копію в ДНЗ). Зразок заповнення можна отримати безпосередньо у адміністрації ДНЗ.
2. 2 копії свідоцтва про народження (одну в селещну раду, іншу в ДНЗ).
3.  Медична довідка про стан здоров'я дитини, довідка дільничого лікаря про епідемічне оточення (надається в ДНЗ не пізніше ніж за 1 один день від дати першого візиту дитини в садочок).
4.  Рішення виконкому селищної ради про прийняття дитини в ДНЗ (виконком готує на основі заяви і сам додає до справи).
5. Подати заявку на сайті dp.isuo.org   (самостійно або подає адміністрація ДНЗ).

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобовязаний ознайомити батьків зі статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

Враховуючи практичний досвід роботи з дітьми, найбільш оптимальним для відвідування дитиною дитсадка вважаємо досягнення малюком трирічного віку. Згідно з вимогами програми вихованнядітей у три роки малюк повинен уміти:

• Вмиватися;
  • Правильно поводитись за столом;
  • Доглядати за речами та іграшками;
  • Одягатися, роздягатися;
  • Грати.